FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Usuwanie BIK

Szanowni Państwo,

w chwili obecnej nasza Kancelaria specjalizuje się w usuwaniu negatywnej historii kredytowej z

raportów bankowych:

  • BIK dla Klienta Indywidualnego
  • Bankowy Rejestr

raportów gospodarczych:

  • KRD BIG S.A.
  • BIG Infomonitor S.A.
  • ERIF BIG S.A.

Dodatkowo miło mi poinformować, iż nasza Kancelaria specjalizuje się w usuwaniu zapytań kredytowych, które mają wpływ na ofertę kredytową (oprocentowanie i prowizję), oraz obniżenie scoringu (od którego również zależy koszt oferty kredytowej jak również to, czy w ogóle Bank zechce udzielić finansowania kredytu).

Po skutecznym usunięciu zapytań – punktacja scoringowa zwiększa się – a oferta kredytowa – jest łatwiejsza do uzyskania.

W chwili obecnej Nasza Kancelaria podejmuje działania mające na celu usuwanie dla naszych Klientów wpisów z BIK Przedsiębiorcy. Jak tylko odniesiemy sukces – poinformujemy Państwa o tym.

Współpraca

Poszukujemy partnerów na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z doradcami finansowymi, biurami kredytowymi, placówkami banków, biurami nieruchomości oraz różnego rodzaju instytucjami, które skutecznie chcą pomóc swoim Klientom.

Co charakteryzuje współpracę z naszą Kancelarią?

Jesteśmy, aby realizować zamierzone cele, oferując kompleksową obsługę finansowo-prawną oraz elastyczne reguły współpracy.

Naszym priorytetem jest rzetelne oraz skuteczne wykonanie świadczonych przez nas usług, dlatego współpracę z naszymi partnerami charakteryzuje:

  • najwyższa odpowiedzialność za powierzone nam sprawy
  • wyłącznie efektywna i sprawdzona praktyka
  • przewidywalność czasu i kosztu realizacji zlecenia
  • atrakcyjna forma rozliczenia za wygrane sprawy

Czysta i przejrzysta komunikacja jest podstawowym elementem współpracy. Na każdym etapie sprawy, są Państwo rzetelnie informowani o każdym podjętym przez nas kroku.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalne podejście do powierzonych nam spraw, sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom oraz ich partnerom najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły, prosimy o kontakt:

biuro@czyszczeniebik.pl
tel. 530 888 889