FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Usunięte dwa wpisy [91 dni i 206 dni opóźnienia] z BGŻ BNP Paribas w 17 dni!

Usunięte dwa wpisy [91 dni i 206 dni opóźnienia] z BGŻ BNP Paribas w 17 dni!

Historia Pana Damiana przypomina historię wielu osób, które trafiają do naszej Kancelarii będąc w szoku, że ich nazwisko figuruje na liście BIK.
Dotychczasowe sporadyczne korzystanie z produktów finansowych przez Naszego Klienta uśpiło jego czujność, nie dokonywał on weryfikacji swojego raportu z BIK – którą zalecamy wykonywać minimum raz w roku.
Sytuacja u naszego Klienta zmieniła się diametralnie, gdy chciał kupić na walentynki swojej ukochanej robot do sprzątania/odkurzania znanej firmy.
Zakup planował sfinansować kredytem bankowym, jednakże plany pokrzyżowały mu dwa wpisy Banku BGŻ BNP Paribas S.A.  – jeden 91 dni, drugi ponad 200 dni opóźnienia w spłacie!
Pan Damian nie spodziewał się odmowy udzielenia kredytu. Doznał niemałego szoku, gdy usłyszał, że jest wpisany na czarną listę.

Pan Damian znalazł na forum kredytowym opinie na temat naszej Kancelarii i powierzył nam zamówienie raportu z BIK, jego analizę oraz wyczyszczenie obu wpisów.

Jak się okazało po wstępnej weryfikacji – jeden wpis był za kredyt, który powinien być spłacony i zamknięty innym kredytem konsolidacyjnym [dla osób spłacających wcześniej kredyt – mamy  przygotowaną wyjątkową ofertę zwrotu prowizji bankowej – zapytaj nas o nią], ale z powodu zbyt małej kwoty przelewu, kredyt nie został zamknięty, a od zaległości bank naliczał odsetki.
Dodatkowo Klientowi naliczyły się opłaty za konto, o których dowiedział się dopiero po prawie 3 miesiącach.

Po analizie raportu przystąpiliśmy do działania, prawnik przygotował pismo, które wysłaliśmy do Banku w drugiej połowie lutego.

Jakież wspaniałe wiadomości miał rano dla nas listonosz, wręczając nam odpowiedź z BGŻ BNP Paribas S.A. – po 17 dniach od wysłania przez nas pisma – oba wpisy zostały usunięte, a Klient ma szansę zrobić prezent żonie na… Dzień Kobiet.

Dzięki współpracy z najlepszymi Ekspertami Kredytowymi – przygotujemy Panu Damianowi wyjątkową ofertę kredytu gotówkowego do 4000 zł na oświadczenie o dochodach z prowizją bankową 0 %.

Zgodnie z przysłowiem – co się odwlecze, to nie uciecze.

Ty również borykasz się z negatywnymi wpisami w BIKu?
Nie trać czasu – skontaktuj się z naszymi specjalistami najszybciej – pomożemy Ci wysłać długi na wakacje… na zawsze.

 

Tel. 68 452 22 16

biuro@czyszczenieBIK.pl

www.czyszczenieBIK.pl