FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 9 opinii
Dodane  
przez Marzena

Szczerze polecam Kancelarię Pana Dariusza. Miałam duży kłopot z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego, sprawa ciągnęła się kilka miesięcy, szukałam pomocy u wielu Doradców, dopiero Panu Dariuszowi udało mi się pomóc. Kredyt uzyskałam w bardzo krótkim czasie i na naprawdę fajnych warunkach. Serdecznie dziękuję i z pewnością w przyszłości jeszcze skorzystam z Pana usług:)

Dodane  
przez Sebastian

Gorąco polecam usługi Pana Darka, z dużą szybkością pomógł nam uzyskać kredyt gotówkowy przy naprawdę fajnych warunkach. Wymiana kilku maili i wszystko było załatwione, następnie krótka wizyta w oddziale wybranego banku gdzie umowa już na nas czekała, oczywiście wszystko zgodnie ze wspólnymi ustaleniami.Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam,Sebastian

Dodane  
przez Tomek K.

Mogę z czystym sumieniem polecić tą Kancelarię. Cała procedura trochę trwała ale w końcu udało się usunąć wszystkie negatywne wpisy z historii BIK. Gorąco polecam!!!

Dodane  
przez AdamB

Witam. Chciałem podziękować Kancelarii Orzechowski za bardzo szybkie( w ciągu nie całego miesiąca)wyczyszczenie wpisu w Bankowym Rejestrze Dłużników.Nie jest to usługa tania , ale bardzo skuteczna - sam próbowałem parę razy poprzez pisanie pism do banku ,który mnie wpisał do BRD , ale to nic nie pomagało za każdym razem otrzymywałem pisma odmowne i dopiero interwencja z Kancelarii Orzechowski załatwiła pozytywnie moją sprawę .Pomogło mi to w zapanowaniu wydatków na przyszły rok. Jeszcze raz bardzo dziękuję .

Dodane  
przez Wojciech

Witam. Również dołączam do podziękowań dla Kancelarii Orzechowski. Byłem powiem szczerze nastawiony sceptycznie ale okazało się, że niepotrzebnie, wpisy udało się usunąć z BIK. Jeśli ktoś ma podobny problem to nie ma się nad czym zastanawiać. Gorąco polecam i dziękuję za pomoc.

Dodane  
przez rodzina R.

Polecam ffirmę P.Dariusza Orzechowskiego -oddział w Zielonej Górze. Usunięcie wpisu w BIk zajeło około 2 tygodni.Szybko i sprawnie.

Dodane  
przez Nowak

Chcielismy bardzo podziekować Kancelarii Finansowo-Prawnej p. Dariusza Orzechowskiego. Wpis został szybko usuniety i skutecznie. Gorąco polecamy skorzystania z ich usług. Pozdrawiamy Nowaki ;)

Dodane  
przez AkdOng

Witam serdeczniePragnę polecić Kancelarię Finansowo-Prawną p. Dariusza Orzechowskiego.Kontakt był błyskawiczny oraz rzeczowy od samego początku.Trzy wpisy z BZBWK zostały usunięte w nieco ponad 3 tygodnie od momentu postanowienia (bank odpowiedział na moje pismo negatywnie)Dziękuję raz jeszcze za pomoc i gorąco pozdrawiam.

Dodane  
przez Alex

Polecam pod każdym względem!!! Firma solidna i sprawnie działająca. Nawet trudne sprawy kredytowe potrafi załatwić szybko i co najważniejsze na korzyść klienta.