FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 43 opinii
Dodane  
przez Barbara

Bardzo Państwu dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego.Zaangażowanie z jakim podeszliście Państwo do mojego tematu, szybkość reakcji i rozeznanie na rynku sprawiły, że jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy. Konsolidacja kilku kredytów, w tym parabanku, zajęła dosłownie kilka dni i wymagała ode mnie minimum wysiłku, gdyż cały ciężar realizacji przejęliście Państwo na siebie.Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny - fantastyczny. Wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane przez mnie pytanie. Warunki kredytu bez zastrzeżeń. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli "spotkać" się przy okazji kredytu hipotecznego.Pozdrawiam serdecznie.

Dodane  
przez Marcin

Polecam. Ja miałem do usunięcia aż 3 wpisy i tak dali radę.... w tym jeden wpis z 20% szansą na usunięcie.

Dodane  
przez Iwona

Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z negatywnymi wpisami w raporcie BIK.Profesjonalnie i wzorowo wykonana usługa!

Dodane  
przez Angelika

Polecam w 100% usługi czyszczenia BIK. Nie do końca wierzyłam w takie działania, ale firma okazała się mega profesjonalna, opłata pobierana dopiero po pozytywnym usunięciu wpisu w BIK. Wpis usunięty w całości w niecałe 3 tyg z bardzo dużym opóźnieniem. Polecam, warto.

Dodane  
przez Paweł

Do usług typu "czyszczenie BIK" podchodzilem bardzo sceptycznie... W końcu się przelamalem. Trafiłem na firmę rzetelną ale przede wszystkim uczciwą. Bardzo polecam - tak szybkiego działania się nie spodziewałem.Usunięcie wpisu potrwalo tydzień czasu.

Dodane  
przez Iwona

Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z negatywnymi wpisami w raporcie BIK. Około 4 tygodni trwało usunięcie mojej złej historii. Jedna 60 druga 90 procent szans. Naprawdę polecam!

Dodane  
przez Damian

Zdecydowanie mogę rekomendować usługi Kancelarii. Pomimo, iż szanse na usunięcie jednego z negatywnych wpisów zostały ocenione na 60%, a prognozowany termin na realizację wynosił 2 miesiące, wpis udało się usunąć po... około 4 tygodniach. Profesjonalnie i wzorowo wykonana usługa!

Dodane  
przez Agnieszka

wszystko bardzo szybko, sprawnie, bardzo polecam.

Dodane  
przez Michał

Gorąco polecam! Wszystko załatwili tak jak chciałem i to bardzo szybko oraz profesjonalnie!

Dodane  
przez Pawel

Mogę z czystym sumieniem polecić tą Kancelarię. Cała procedura trochę trwała ale w końcu udało się usunąć negatywny wpis z historii BIK. Gorąco polecam!!!

Strona 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»