FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 50 opinii
Dodane  
przez Karolina

Bardzo polecam kancelarię Dariusz Orzechowski. Mój BIK jest czysty i właśnie się staram o kredyt hipoteczny. Bardzo miły i sprawiany kontakt.

Dodane  
przez Małgorzata

Bardzo polecam kancelarię finansową Dariusz Orzechowski!!! Szybka analiza, bardzo dobry i sprawny kontakt z kancelarią. Udało im się usunąć moje wszystkie negatywne wpisy w BIK!!!

Dodane  
przez Dominika

Miałam 2 wpisy w BIK ( spłata rok temu a inna dwa lata temu) i oba wpisy zostały usunięte. Polecam z czystym sumieniem:)

Dodane  
przez Piotr

Polecam Kancelarię Pana Dariusza Orzechowskiego, w miesiąc czasu udało się przenieść moje zobowiązanie ze statusem ponad 120 dni opóźnienia do części statystycznej w banku ING, przy szansach oszacowanych na poziomie 30%. Będę polecał kancelarię każdemu w podobnej sytuacji.

Dodane  
przez Łukasz

Bardzo polecam tą kancelarię !!!! Miałem kilka wpisów wszystkie zostały usunięte. Pomoc telefoniczna bardzo sprawna panie zawsze miłe i służyły pomocą jak tylko mogły. Z pewnością nawiążę współpracę w razie jakichkolwiek kłpotów w przyszłości. Pozdrawiam

Dodane  
przez Izabela

Polecam tę firmę, bo załatwili moją sprawę czyszczenia konta w BIK szybko ( dwa tygodnie), sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Skuteczność tej kancelarii = 100%. Przy okazji bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Dodane  
przez Jacek

Firma godna polecenia. Pełny profesjonalizm, doskonały kontakt. Sprawa załatwiona szybko, a co najważniejsze zakończona pełnym sukcesem. Dziękuję za pomoc,

Dodane  
przez Barbara

Bardzo Państwu dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego.Zaangażowanie z jakim podeszliście Państwo do mojego tematu, szybkość reakcji i rozeznanie na rynku sprawiły, że jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa pracy. Konsolidacja kilku kredytów, w tym parabanku, zajęła dosłownie kilka dni i wymagała ode mnie minimum wysiłku, gdyż cały ciężar realizacji przejęliście Państwo na siebie.Kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny - fantastyczny. Wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane przez mnie pytanie. Warunki kredytu bez zastrzeżeń. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli "spotkać" się przy okazji kredytu hipotecznego.Pozdrawiam serdecznie.

Dodane  
przez Marcin

Polecam. Ja miałem do usunięcia aż 3 wpisy i tak dali radę.... w tym jeden wpis z 20% szansą na usunięcie.

Dodane  
przez Iwona

Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z negatywnymi wpisami w raporcie BIK.Profesjonalnie i wzorowo wykonana usługa!

Strona 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»