FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 56 opinii
Dodane  
przez Paweł

Skuteczne załatwienie sprawy!!!POLECAM

Dodane  
przez Szymon

Perfekcja polecam w 100 % podeście i doskonałość !!!Bardzo dobra kancelaria !!!

Dodane  
przez Tomasz

Polecam gorąco: wyczyszczono mi BIK, który był tragiczny.Bardzo dziękuję i jeszcze raz gorąco polecamTomek

Dodane  
przez Krzysztof

Bardzo polecam kancelarię Pana Dariusza Orzechowskiego. Pisałem sam pismo do banku o usunięcie wpisu z BIK -była odmowa. Dzięki kancelarii Pana Dariusza udało się przy szansach zaledwie 10%! Polecamy bo na prawdę warto!

Dodane  
przez Ania

Bardzo polecam kancelarię p. Dariusza Orzechowskiego. Super kontakt, fachowe doradztwo i szybkie oraz w 100% efektywne załatwienie sprawy. W przyszłości zapewne jeszcze skorzystamy z usług kancelarii.

Dodane  
przez Patryk

Super kancelaria, bardzo dobry kontakt, godna polecenia

Dodane  
przez Karolina

Bardzo polecam kancelarię Dariusz Orzechowski. Mój BIK jest czysty i właśnie się staram o kredyt hipoteczny. Bardzo miły i sprawiany kontakt.

Dodane  
przez Małgorzata

Bardzo polecam kancelarię finansową Dariusz Orzechowski!!! Szybka analiza, bardzo dobry i sprawny kontakt z kancelarią. Udało im się usunąć moje wszystkie negatywne wpisy w BIK!!!

Dodane  
przez Dominika

Miałam 2 wpisy w BIK ( spłata rok temu a inna dwa lata temu) i oba wpisy zostały usunięte. Polecam z czystym sumieniem:)

Dodane  
przez Piotr

Polecam Kancelarię Pana Dariusza Orzechowskiego, w miesiąc czasu udało się przenieść moje zobowiązanie ze statusem ponad 120 dni opóźnienia do części statystycznej w banku ING, przy szansach oszacowanych na poziomie 30%. Będę polecał kancelarię każdemu w podobnej sytuacji.

Strona 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»