FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 39 opinii
Dodane  
przez Paweł

Do usług typu "czyszczenie BIK" podchodzilem bardzo sceptycznie... W końcu się przelamalem. Trafiłem na firmę rzetelną ale przede wszystkim uczciwą. Bardzo polecam - tak szybkiego działania się nie spodziewałem.Usunięcie wpisu potrwalo tydzień czasu.

Dodane  
przez Iwona

Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z negatywnymi wpisami w raporcie BIK. Około 4 tygodni trwało usunięcie mojej złej historii. Jedna 60 druga 90 procent szans. Naprawdę polecam!

Dodane  
przez Damian

Zdecydowanie mogę rekomendować usługi Kancelarii. Pomimo, iż szanse na usunięcie jednego z negatywnych wpisów zostały ocenione na 60%, a prognozowany termin na realizację wynosił 2 miesiące, wpis udało się usunąć po... około 4 tygodniach. Profesjonalnie i wzorowo wykonana usługa!

Dodane  
przez Agnieszka

wszystko bardzo szybko, sprawnie, bardzo polecam.

Dodane  
przez Michał

Gorąco polecam! Wszystko załatwili tak jak chciałem i to bardzo szybko oraz profesjonalnie!

Dodane  
przez Pawel

Mogę z czystym sumieniem polecić tą Kancelarię. Cała procedura trochę trwała ale w końcu udało się usunąć negatywny wpis z historii BIK. Gorąco polecam!!!

Dodane  
przez Marcin

Kontakt wzorowy, termin wykonania czyszczenia nawet szybszy niż przewidywany. Co najważniejsze w tym wszystkim-usunięcie wpisu przywróciło mi wysoką zdolność w dowolnym banku. Mogę tylko i wyłącznie polecić.

Dodane  
przez Aneta

Szczerze polecam. Nie sądziłam że moja sprawa zostanie tak szybko załatwiona. Kontakt z kancelarią SUPER. Przemiłe Panie

Dodane  
przez Sebastian

Mogę z czystym sumieniem polecić tą Kancelarię. Cała procedura trochę trwała ale w końcu udało się usunąć negatywny wpis z historii BIK. Gorąco polecam!!!

Dodane  
przez Magdalena

Jestem szczęściarą , że trafiłam na kancelarię Pana Dariusza ☺ Z czystym sumieniem polecam tę firmę tym , którzy mają złą historię kredytową. BIK wyczyszczony szybko i pomyślnie !!!

Strona 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»