FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Opinie

Drogi Kliencie, korzystałeś z naszej usługi? Napisz opinię na temat tego w jaki sposób przebiegła współpraca z naszą Kancelarią. W związku z tym, że staramy się zwiększać zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocen:  
 22 opinii
Dodane  
przez Joanna

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi kancelarii. Kontakt i działanie natychmiastowe a co najważniejsze w 100% skuteczne. Pozdrawiam Joanna

Dodane  
przez Paweł

ABSOLUTNIE POLECAM!!!! Mimo 40% szans na usunięcie wpisu powiodło się dzięki skuteczności Kancelarii Pana Dariusza Orzechowskiego ! DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM !!! Po prostu to działa w praktyce i to jest najważniejsze 🙂 Mój scoring z 401 pkt automatycznie skoczył do 545 pkt !!! SZYBKO , SPRAWNIE, SKUTECZNIE !!!!! P O L E C A M!!

Dodane  
przez Mariusz

Polecam!! Dawałem 20% na powodzenie tej operacji w moim przypadku a jednak PEŁNY SUKCES!! Z czystym sumieniem POLECAM!

Dodane  
przez Sebastian

Witam, chciałbym zarekomendować działania Pana Dariusza. Szybko, sprawnie, bez zbędnych papierów.

Dodane  
przez Tomasz

W 100% polecam kancelarie Pana Dariusza Orzechowskiego. Najwyższy poziom usług. Były problemy męczyłem się 2 m-ce ale Pani Anna i Pan Dariusz mi pomogli. Ciesze się że skorzystałem z ich usług.

Dodane  
przez Wojtek

Witam, również chciałbym zarekomendować i szczerze polecić firmę Pana Dariusza Orzechowskiego, trudne warunki i mnogość zapytań w BIKu stanowiły problem nie do przeskoczenia dla wielu innych doradców, jednak nie dla Pana Dariusza, który w sposób szybki i profesjonalny znalazł rozwiązanie, pozdrawiam.

Dodane  
przez Marta

Rzetelna firma. Godna polecenia.

Dodane  
przez Szymon

Bardzo dobry kontakt z Kancelarią. Błyskawiczne odpowiedzi na maile i równie szybkie działanie. Miałem dwa negatywne wpisy w BIK-u, które obniżały mi scoring. Dzięki interwencji Kancelarii, po usunięciu obu wpisów, mój scoring z 420 poszybował do 555. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko uczciwie w oparciu o umowę. Wszystkie koszty znane są już na początku i wpisane są w umowę, więc nie ma żadnych niedomówień i niemiłych niespodzianek. Polecam

Dodane  
przez Maciej

Doskonały kontakt i współpraca, do tej pory brak zgody na konsolidacje w 7 bankach uniemożliwił mi poprawę sytuacji finansowej, zadzwoniłem porozmawiałem i załatwiona konsolidacja w ciągu 7 dni bez problemów. Konsolidacja na niezłym RRSO , brak ubezpieczeń i ukrytych prowizji. Teraz zabieram się za polepszenie BIK. Szczerze polecam, fachowa pomoc, brak naciągania czy ściemy!! a próbowałem wcześniej już o 7 innych doradców, fachowców itd...Bardzo dziękuję Panu Dariuszowi za pomoc oraz ukłony w stronę Pani Ani za ciągły kontakt i opiekę w załatwianiu dokumentacji i formalności. Pozdrawiam

Dodane  
przez Tomasz

Bardzo polecam. Wszystko załatwione bardzo szybko, świetny kontakt z Kancelarią, całkowicie bezproblemowa obsługa. Naprawdę szczerze polecam.

Strona 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»