FORMULARZ

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

530 888 889

Czyszczenie BIK – za darmo? Tak, to możliwe z www.czyszczenieBIK.pl

Czyszczenie BIK – za darmo? Tak, to możliwe z www.czyszczenieBIK.pl

Zniżka na czyszczenie BIK? – To u nas możliwe!

Jeśli w przeszłości miałeś problem z nieterminowymi spłatami rat, a obecnie starasz się o nowy kredyt to prawdopodobnie już wiesz, że negatywne wpisy w BIK mogą działać jak „blokada”. Odpowiedzią na to jest usługa Czyszczenia BIK, która wiąże się często z wysokimi kosztami. Nasza Kancelaria rozumiejąc potrzeby Klientów oferuje stale korzystne ceny, a teraz dodatkowo – możliwość uzyskania rabatu w wysokości nawet 100%!

Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy skorzystają u nas z Czyszczenia BIK, a następnie za naszym pośrednictwem uzyskają kredyt, proponujemy zniżkę na usługę usunięcia negatywnych wpisów z BIK. Głównym warunkiem jest zatem podpisanie umowy kredytowej z Bankiem na kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny  (inne kredyty również) za naszym pośrednictwem (rabat nie przysługuje w przypadku nieotrzymania kredytu).

Minimalną kwotę kredytu wymaganą dla otrzymania zniżki określa ilość wpisów do usunięcia:

  • 1 wpis – min. 30.000 zł
  • 2 wpisy – min. 50.000 zł
  • 3 wpisy – min. 75.000 zł
  • 4-6 wpisów – min. 100.000 zł
  • 7-10 wpisów – powyżej 100.000 zł

Wysokość rabatu ustalana jest indywidualnie, w zależności od ilości negatywnych wpisów. Więcej informacji z przyjemnością przekażemy telefonicznie lub osobiście w siedzibie biura. Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się, na jaką zniżkę możesz liczyć!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z połączonych usług, a tym samym do uzyskania satysfakcjonujących zniżek na Czyszczenie BIK.

 

Tel. 68 452 22 16

Email: biuro@czyszczenieBIK.pl